עבור לתוכן הראשי דלג לאזור חיפוש דלג לבר ניווט ראשי

סוכנויות ועמילויות מכס

עמיל מכס? סוכן מכס? מכון התקנים הישראלי מסייע לך בריכוז הפעילות המגוונת מול מעבדות המכון, אנו מציעים שירותי בדיקה מקצועיים ומתקדמים למגוון מוצרים.

מעבדות המכון מאוישות במומחים מכל תחומי ההנדסה ומקושרות למעבדות בדיקה רבות וארגוני תקינה בכל רחבי העולם!  

מרכזי השירות שלנו ממתינים לכם וזמינים לכל שאלה ולכל בקשה לקבלת מידע. 

עמיל המכס הוא חוליה חשובה בקשר בין היבואן לבין מכון התקנים. עמיל המכס מבצע את כל הפעילות הבירוקרטית ושירותי הייבוא הכרוכים בשחרור טובין או ביצואם.

כל יבואן, המייבא טובין ע"פ צו ייבוא חופשי,  למדינת ישראל חייב לעבור דרך המכס. יבואנים יכולים  להגיש למכון התקנים את הבקשות לשחרור הטובין באמצעות עמיל המכס.

מטרתו של מכון התקנים הישראלי היא לחבר  בין צרכיו הייחודים של היבואן לבין קבלת אישור יבוא על פי התקנים ומערכי הבדיקה המתקדמים והעדכניים ביותר בארץ ובעולם, זאת לטובת הצרכן הסופי כך שיגיעו אליו המוצרים הבטיחותיים והאיכותיים ביותר.

בנוסף, מכון התקנים הישראלי מסייע בהשקת מוצרים חדשים במהירות ובצורה יעילה תוך בקרה ועמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תקינה, בדיקות ואיכות.

למכון התקנים הישראלי יש הסכמי הכרה הדדיים עם גופי התעדה בינלאומיים שלהם פריסה עולמית רחבה. במסגרת ההסכמים יש הכרה בתעודות הבדיקה בין הגופים השונים והדבר יכול להביא לקיצור בלוחות הזמנים ועלות הבדיקות.

לנוחיותכם מנוע חיפוש להסכמי ההכרה בין המכון לבין מעבדות בינלאומיות לבדיקת מוצרים.  

אנחנו לשירותכם בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות הלא מתפשרת וביעילות המרבית.