עבור לתוכן הראשי דלג לאזור חיפוש דלג לבר ניווט ראשי

ניהול תחזוקת מתקני משחקים - לרשויות מוניציפאליות ובעלי אתרים

במדינת ישראל קיימים עשרות אלפי מתקני משחקים שדורשים פיקוח ותחזוקה ברמה שנתית, חודשית ולעיתים אפילו יומיומית. פעולות התחזוקה משתנות בהתאם לפרמטרים כגון: תדירות השימוש, אופן השימוש, גיל הילדים, סוג החומרים מהם עשויים המתקנים, סביבה טופוגרפית, מזג אוויר וכד'.

מטרת הקורס

קורס זה נועד להכשיר את הגורמים האחראיים ברשויות על מתקני המשחקים וכן בעלי אתרים של מתקני משחקים, לנהל ולפקח על תחזוקת מתקני המשחקים ברשות בהצלחה, באופן יעיל, אפקטיבי ועל פי דרישות התקן.
בוגרי הקורס ילמדו את הנושא על בוריו, כך שידעו לדבר את השפה המקצועית עם כל הגורמים הרלוונטיים עימם הם נמצאים בקשר. בקורס יינתנו כלים ומידע כיצד לנהל את תחזוקת מתקני המשחקים כדי לשמור על סביבה בטוחה לאורך זמן.

נושאי הלימוד

תקן 1498 ,היסטורית התקן, הכשרות עובדים תקנות וחוקים נוספים, נת"מ, בחינות איכות תחזוקה, ליקוים נפוצים, הגדרות סיווגי חומרות ליקויים, הליך קבלת היתר, בירורים מוקדמים, הרחבות היתר, פיקוח תו תקן, בדיקות פיקוח מול בדיקות שנתיות, אלמנטים בשטח אתר משחקים שאינם מתקני משחקים כגון פסלים, החצר הטבעית, שינויים באתרים, כיסויי שטח, תחזוקה אפקטיבית, תיקונים, תחקור תקלות.

קהל יעד

בעלי אתרים של מתקני משחקים, מנהלי שפ"ע, מנהלי בטיחות, יועצים, עובדי עירייה ואחראי צוותים בתחום מתקני המשחקים.

לבוגרי הקורס תינתן תעודה חתומה מטעם מכון התקנים הישראלי.

 

צרו איתנו קשר נשמח לעמוד לרשותכם

פרטי יצירת קשר