עבור לתוכן הראשי דלג לאזור חיפוש דלג לבר ניווט ראשי

איתור נזילות מים ורטיבות

 


מומחי מכון התקנים יסייעו לכם באיתור נזילות ומקור הליקויים והרטיבות


מי שחווה בעיה של רטיבות בבית יודע שזו יכולה להיות אחת הבעיות המתסכלות עבור דיירי הבית ומשימה מאתגרת עבור בעל המקצוע באיתור ותיקון מקור הנזילה.

רטיבות בקירות או בתקרות ניתן לראות בקלות מבחינה ויזואלית, הקיר משנה צבע וצורה, נוצרים בועות בחיפוי הפנים, הקיר מתחיל להתקלף ואף עתיד להתפתח בו עובש או טחב המייצרים ריח לא נעים, פגיעה אסתטית וסכנה בריאותית במיוחד עבור פעוטות וילדים קטנים ולאלה הסובלים מקשיי נשימה ואסטמה.

לא מעט סכסוכי שכנים נוצרו בעקבות בעיות של נזילות מדירה אחת לאחרת, בעיות שהולכות וגדלות ככל שהזמן עובר והבעיה לא מטופלת כנדרש. אז, הקיר או התקרה יכולים להתנפח, להתקלף או להתפורר ולהגיע עד למצב של ריקבון. גם מים יכולים לחדור פנימה ובידוד הבית למעשה נפגע.

מצב זה מביא את דיירי הבית לחוסר אונים ותסכול מתמשך.

איתור מוקד הבעיה שגורם לרטיבות היא המשימה הקריטית והמאתגרת ביותר המצריכה מקצועיות וניסיון רב.

בין אם זה ריצוף לא תקין, סדקים בקירות או בתקרה, ליקוי במערכת הביוב או באיטום, כל אחד מאלה או שילוב ביניהם יכול להיות מקור הבעיה.

מומחי מכון התקנים המכירים היטב את כל מערכות התפקוד של המבנה והתקנים הרלוונטים, בשילוב אמצעי זיהוי ובדיקה המקצועיים והיעילים ביותר, יוכלו לסייע לכם באיתור מקור הבעיה ולמצוא את הדרוש תיקון, כך שבעל המקצוע אותו תזמינו, יוכל יהיה לבצע את העבודה בצורה האופטימלית והמדויקת ביותר.

להזמנת בדיקה וליצירת קשר: 073-2510905, ndt@sii.org.il

הולכים על בטוח עם מכון התקנים הישראלי