עבור לתוכן הראשי דלג לאזור חיפוש דלג לבר ניווט ראשי

צעצועים, ריהוט ומוצרי תינוקות

המעבדה לכימיה בריאות וסביבה עוסקת, בין היתר, בבדיקות צעצועים ומוצרי תינוקות וילדים עליהם חלים תקנים ישראליים רשמיים. ובפרט, צעצועים עפ"י התקן 562 על חלקיו המבוסס על התקן האירופי EN 71; מוצצים עפ"י התקן הישראלי 1157; עגלות לילדים, עריסות, כיסאות אוכל ועוד.

המעבדה מספקת שירותי בדיקות הנדרשות על פי חיקוק, כגון בדיקות הנדרשות על פי צו יבוא חופשי או בדיקות הנדרשות לפי דרישות לקוח מסוימות.

הבדיקות נערכות ע"י מומחי המכון, על פי תקנים ישראליים ובין-לאומיים, במכשור בדיקה אוטומטי וחדיש, המקצר משמעותית את הליך הבדיקה מבלי לפגוע באיכותה ולמעבדה הסמכה חיצונית עפ"י תקן ISO 17025 מארגון בינלאומי (ANAB) והכרה של ארגון הצרכנות האמריקאי CPSC מה שמאפשר לנו להעניק ליצואנים שירות מירבי.

עורכים בדיקות בטיחות בתחום המכני ותחום הכימי. התחום המכני מתייחס לסכנות מיידית כגון חנק, דליקות, הילכדות ראש וכד' שיכולים להיות לגרום לנזק חמור ואף למוות.
הבדיקות הכימיות מתמקדות בנוכחות ונדידה של מתכות כבדות וחומרים רעילים אחרים שמשפיעים על בריאות שלנו לאורך שנים אם השפעות הורמונליות (פתלאטים, ביספנול A ), השפעות נוירולוגיות ועד מחלות קשות (עופרת ומתכות כבדות אחרות).

 

צור קשר

נשמח לעמוד לרשותך