מידע נוסף על שירותי המעבדה בתחום בטיחות ציוד רפואי

אנו יכולים לקצר את התהליכים הנדרשים ממוצר כדי להגיע לשלב השיווק ,על ידי תמיכה טכנית מלאה כבר משלבי התכנון המוקדמים. אנו מארגנים הדרכות במפעלי הלקוחות בנושאי הסמכת בטיחות בינלאומית.


כל הציוד החשמלי והאלקטרוני (הרפואי) הנמכר בעולם, חייב לעמוד בדרישות התקנים בטיחות חשמלית MED. אחד האתגרים הקשים ביותר ליצואן הוא ניווט ביער של תקנים, הרפתקה שבמקרה הטוב צורכת זמן. מעבדתנו מתמחה בבדיקות עמידה בדרישות של מגוון רחב של תקני בטיחות MED, בין היתר על ידי ההסכמים הבינלאומיים של מכון התקנים הישראלי. בעזרתנו, תהליך ההסמכה/קבלת תו תקן למוצר שלך יהפוך לברור, חלק ומהיר.

 

מעבדות הבדיקה שלנו מצוידות בכל המכשור הדרוש לבדיקות המבוצעות. צוות המומחים שלנו ילווה אותך בכל שלבי אישור המוצר, תוך גילוי גישה אישית, גמישות ורגישות לצרכי השיווק שלך, מקצועיות ואמינות .

 

בשנים האחרונות, מעבדתנו הפכה למשענת חשובה העוזרת ליצרנים הישראליים להשיג דריסת רגל בשווקים הזרים בקלות מרבית.

 

השירותים שלנו:

 
סימון CE

 

בדיקות בטיחות על פי תקנות האירופאיות COUNCIL DIRECTIVE 93/42/EEC לציוד רפואי (לצורך סימון CE).

 

הסמכה בינלאומית באמצעות הסכמי CB

 

המטרה העיקרית של הסכמי CB היא להקל על המסחר על ידי קידום  אחידות בין התקנים הלאומיים לבין אלה הבינלאומיים ושיתוף פעולה בין NCB מוכרים מסביב לעולם, כדי לקרב את יצרני הציוד למצב הנכסף של: "מוצר אחד, בדיקה אחת, סימון אחד", ככל שזה ניתן.

 

סימון NRTL - Nationally Recognized Testing Laboratory

 

בארה"ב וקנדה, ציוד הנמצא בשימוש מקום עבודה, חייב לשאת מאושר על ידי אחד ה-NRTL. ענף ציוד רפואי יכול לעזור לך לסמן את המוצר שלך באחד מסימני NRTL הבאים:

 

 cCSAUS

 

 cTUVus

 

  cETLus

 

 UL CLASSIFICATION

 

11