תחרות ציורי הילדים הבין לאומית ה-12 בחסות מכון התקנים הישראלי יוצאת לדרך

תאריך: 11/04/2011
מכון התקנים הישראלי מרכז את תחרות ציורי הילדים הבין-לאומית בנושאי איכות סביבה, הנערכת ביוזמת ארגון ההתעדה הבין לאומי IQNet וארגון התקינה היפני JQA, ומזמין את ילדי ישראל להשתתף בתחרות
תחרות ציורי הילדים הבין לאומית ה-12 בחסות מכון התקנים הישראלי יוצאת לדרך. ילדים המעוניינים להשתתף בתחרות מתבקשים לבטא בציוריהם את רגשותיהם כלפי הסביבה הטבעית בארצם. הציורים הזוכים בתחרות יופצו על גבי גלויות בכל רחבי העולם ויוצגו בבניין האומות המאוחדות בניו יורק.

דני גולדשטין, מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "מכון התקנים רואה חשיבות רבה בהעלאת נושא איכות הסביבה על סדר היום הציבורי ויוזם פעילויות שונות בנושא הכוללות גם שיתוף ילדים ובני נוער"

בתחרות שהתקיימה בשנת 2010 זכתה אמילי דוידוב, בת 11 מלוד, בתואר Honorable Mention (התמונה הזוכה מצד שמאל). את התעודה על זכייתה קיבלה אמילי מהשר להגנת הסביבה, גלעד ארדן וממנכ"ל מכון התקנים הישראלי, דני גולדשטין, בטקס חגיגי שהתקיים בלשכת השר.

בשנת שעברה ניגשו לתחרות 15,449 ציורים מ 72 מדינות שונות. מישראל נשלחו 538 ציורים.

התחרות מיועדת לילדים בגילאים 7- 15. את הציורים יש לשלוח ליפן עד ל 31.5.11 לכתובת : International Environmental Children's Drawing Contest Office
P.O.B 264, Kyobashi yubinkyoku Tokyo 104-8691 Japan

ילדים המעוניינים שציוריהם יפורסמו באתר שבוע האיכות הלאומי, מתבקשים להעביר סריקה של הציורים שלהם (שנשלחו ליפן) ליחידה לתקשורת ויחסי ציבור במכון התקנים הישראלי בכתובת PR@Sii.org.il או לכתובת המכון: חיים לבנון 42, רמת אביב. פרטים נוספים אודות התחרות ניתן לקבל בטלפון: 03-6465116, או בלחיצה על הכתובת מצד שמאל.