ילדי העולם מציירים איכות סביבה: תחרות ציורי הילדים הבין לאומית ה-11 בחסות מכון התקנים הישראלי יוצאת לדרך

תאריך: 11/04/2010
התחרות הבין-לאומית לציורי ילדים בנושא איכות הסביבה נערכת זו השנה האחת-עשרה בחסות מכון התקנים הישראלי וביוזמת ארגון התקינה הבין-לאומי IQNet וארגון התקינה היפני
מכון התקנים הישראלי, במסגרת שבוע האיכות הלאומי, מרכז את תחרות ציורי הילדים הבין לאומית בנושא איכות סביבה ומזמין את ילדי ישראל להשתתף בתחרות. התחרות נערכת ביוזמת ארגון ההתעדה הבין לאומי IQNet וארגון התקינה היפני JQA. בתחרות יוקרתית זו, שזו שנתה ה-11, משתתפים כ- 14,000 ילדים מ-60 מדינות, כולל נציגות מכובדת מישראל.

השנה התבקשו הילדים לבטא ביצירה את רגשותיהם כלפי הסביבה הטבעית בארצם. הציורים הזוכים בתחרות, יופצו על גבי גלויות בכל רחבי העולם ויוצגו בבניין האומות המאוחדות בניו יורק.

מכון התקנים הישראלי רואה חשיבות רבה בהעלאת נושא איכות הסביבה על סדר היום הציבורי וקורא לכמה שיותר ילדים לצייר את השמירה על איכות הסביבה כפי שהיא נשקפת מעניהם. יש לציין כי, בשנת 2008 זכו בתחרות שני ילדים מישראל: מיכאל פולזאי מבית הספר אליאנס, בחיפה ומארה יעבץ מבית הספר קשת, בכפר ורדים.

תחרות זו מיועדת לילדים בגילאים 7- 15, המוזמנים לשלוח את ציוריהם ליפן עד ל 31.5.10 לכתובת : International Environmental Children's Drawing Contest Office
P.O.B 264, Kyobashi yubinkyoku Tokyo 104-8691 Japan

קבצי ציורים של ילדים מישראל שיועברו ליחידה לתקשורת ויחסי ציבור במכון התקנים הישראלי, יוצגו באתר שבוע האיכות הלאומי אליו ניתן להגיע באמצעות הקישור בצד שמאל. פרטים נוספים אודות התחרות ניתן לקבל בטלפון מספר: 03-6465116, בכתובת pr@sii.org.il. להורדת טופס ההרשמה, יש להקליק על הקישור בצד שמאל.

שבוע האיכות הלאומי:
שבוע האיכות הלאומי 2010 יתקיים בין התאריכים 23-27 במאי. מטרתו של שבוע האיכות הלאומי היא להעלות את המודעות לאיכות ולעודד את המשק, החברה, מוסדות וארגונים לבצע תהליכי איכות. במהלך שבוע זה נחשפות לקהל הרחב פעילויות איכות המתקיימות כדרך קבע.