בשורה חדשה ומשמחת ליצואנים:קבלו את כל האישורים לייצוא תחת קורת גג אחת של מכון התקנים הישראלי

תאריך: 10/09/2017

המעבדה לכימיה בריאות וסביבה במכון התקנים הישראלי אושרה על-ידי ה- CPSC האמריקני כמעבדה לביצוע בדיקות לצעצועים ולמוצרי צריכה אחרים המיועדים לשוק האמריקני.

 

כעת, יצרנים ישראלים יוכלו לבדוק את המוצרים שלהם המיועדים לייצוא, לכל יעד על הגלובוס, כאן בישראל. היצרנים יוכלו להצטייד באישורים המתאימים וליהנות ממגוון רחב של שירותים תחת קורת גג אחת:

 

  • פישוט התהליכים ביורוקרטים הכרוכים בייצוא מוצרים לחו"ל.
  • כניסה חלקה לשוק האמריקני תחת המעטפת של מכון התקנים הישראלי.
  • קבלת מידע מקיף ואמין בזכות האישורים של ה- CPSC
  • עלויות בדיקה מופחתות
  • לוגיסטיקה פשוטה יותר ואפשרות לתקן את הליקויים לפני המשלוח
  • סביבה עסקית ישראלית מוכרת

 

 

אילן כרמית, מ"מ מנכ"ל מכון התקנים הישראלי: "מכון התקנים מציע מגוון שירותים ליצואן הישראלי במטרה להקל עליו את הסחר עם מדינות אחרות בעולם. השירות החדש אותו מציע המכון יעודד את הייצוא במגוון תחומים, במיוחד לשוק האמריקני".

למעבדה לכימיה בריאות וסביבה במכון התקנים הישראלי הסמכה של ANAB (גוף הסמכה אמריקאי) למגוון בדיקות כימיות, מכניות ופיזיקליות למוצרים הבאים במגע עם מזון ומים; צעצועים ומוצרי תינוקות; טקסטיל; תכשיטי מבוגרים ותכשיטי ילדים; RoHS, מזון ומשקאות משכרים לפי תקנים אירופיים ואמריקניים. בין הבדיקות ניתן למצוא תכולה ונדידה של מתכות כבדות, פתלאטים, ביספנול A, דליקות צעצועים, הרכב טקסטיל, עמידות בכביסה/זיעה/שפשוף ועוד.

אודות : CPSC
consumer product safety commission) CPSC) הינה ועדת בטיחות למוצרי צריכה של ארה"ב. גוף זה הינו גוף רגולטורי הקובע את הדרישות ואת הרגולציה לכל מוצרי התינוקות והילדים בארה"ב והוא אמון על שמירת ילדים ומשפחות מהיפגעות בלתי סבירה ממוצרי צריכה. CPSC הוקם ב- 1972 ע"י הקונגרס ומתוקצב על ידו.