אודות מכון התקנים הישראלי

מכון התקנים הישראלי הוקם לפני קום המדינה במטרה לעצב את תרבות האיכות, הבריאות והבטיחות בארץ. המכון נמצא במרכזה של העשייה המשקית והלאומית .

המכון מוביל את המשק הישראלי : בהכנת תקנים המבטיחים את תקינותם ובטיחותם של מוצרים, בבדיקות מעבדה ובתהליכים הנוגעים לכל תחומי החיים שלנו.

המכון הוא חלק מקהילת האיכות הבינלאומית הבין - לאומית, וחבר פעיל בארגוני תקינה והתעדה המובילים בעולם בהםISO ו-IEC. למכון ישנם הסכמי הכרה הדדית המקלים על סחר בין מדינות.

שירותי המכון– הכל תחת קורת גג אחת!

מכון התקנים הישראלי הוא הגוף הטכנולוגי הגדול בישראל ופעילותו מסייעת לכל מגזרי המשק. המכון פועל על פי חוק התקנים והוא מתמקד בשלושה תחומים עיקריים:
תקינה, בדיקות, אישורים והתעדות


תקינה – אימוץ תקנים בין לאומיים וכתיבת תקנים למוצרים ושירותים על מנת להגן על הצרכן מפני מוצרים פגומים והבטחת בטיחותו ובריאותו . לצורך כך מפעיל מכון התקנים מאות ועדות תקינה שבהם חברים נציגים מכל מגזרי המשק,

בדיקות - מכון התקנים מפעיל מערך בדיקות המסוגל לספק שירותי בדיקה כמעט לכל מוצר, תהליך ייצור או שירות. המכון מציע ריכוז טכנולוגיות יחיד מסוגו בארץ וכח אדם מקצועי ומנוסה לביצוע בדיקות לקשת רחבה של תחומים.

אישורים והתעדות – מכון התקנים הוא הגורם הבלעדי בישראל למתן אישורי התאמה לתו תקן, תו ירוק ותו בטיחות והגורם המוביל במשק להתעדת ארגונים לתקנים בין לאומיים שונים כגון: ISO 9001 לניהול איכות, ISO 14001 לניהול איכות הסביבה ועוד.הדרכה - מרכז ההדרכה של מכון התקנים מקיים מגוון מקיף ועדכני של קורסים מקצועיים בתחומים של איכות, תקינה וניהול, עורך ימי עיון וסדנאות מקצועיות, ובונה עבור ארגונים הדרכות פנימיות המתאימות לצרכים הייחודיים של הארגון - עם טובי המרצים והמנחים.

המטרות שלנו
•    לחבר בין צרכיו הייחודיים של הלקוח לבין התקנים ומערכי הבדיקה המתקדמים והעדכניים ביותר בארץ ובעולם.
•    לסייע ללקוחות שלנו להשיק מוצרים חדשים במהירות ובצורה יעילה.
•    לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תקינה, בדיקה איכות וידע, מתוך מטרה לתת ללקוחותינו את המענה והאישורים הנדרשים בצורה המקצועית, המהירה, היעילה והאנושית ביותר.

כי יעיל, אדיב ומקצועי זה התקן שלנו!

יוזמה וחדשנות:
מרכז סיוע ליצואנים
מרכז סיוע ליבואנים
סייבר,
IoT
תעשייה 4.0
גן בטוח
בטיחות באתרי בנייה
הפרס הלאומי לאיכות ומצויינות

צור קשר כללי:
מכון התקנים הישראלי, רח' חיים לבנון 42 תל אביב, 6997701
טלפון: 03-6465154