אילן כרמית מ"מ מנכ"ל מכון התקנים הישראלי - יוצאים לדרך חדשה!

לקוחות יקרים,

לפני שנה החליטה הממשלה על רפורמה בתקינה שאושרה במסגרת חוק הסדרים.

אני שמח לעדכן אתכם כי מכון התקנים נערך לעידן החדש ועבר שינויים משמעותיים בחודשים האחרונים. אני רוצה לשתף אתכם בכמה מהתובנות שלנו ומהדרכים בהן שיפרנו את השירות עבורכם:

התקינה הישראלית - הקמנו את ועדות התקינה מחדש על פי החקיקה. התקינה עוסקת היום בנושאים מאוד משמעותיים למשק הישראלי כגון : גז טבעי לבניינים, רכבת קלה, מינהור, ביודיזל, התייעלות אנרגטית ועוד.
מעבדות הבדיקה – נערכנו לתחרות שכבר החלה ובימים אלו איחדנו את מרכזי השירות שלנו כדי לתת שירות יעיל מהיר ואיכותי לכל לקוחותינו. כמו כן אנו מסייעים לממשלה להקים את מערכת המחשוב שתסייע לפתיחה
לתחרות.

ובנוסף, בחודשים האחרונים ייעלנו את תהליכי העבודה, קיצרנו באופן משמעותי את זמן הבדיקות, הטמענו מערכות ממוחשבות חדשות, חתמנו על הסכמי הכרה הדדיים עם מספר רב של מעבדות בחו"ל (על מנת להקל עליכם)
ואנו פועלים להיכנס לתחומים חדשניים. במקביל, נעשו תהליכים פנים ארגוניים שהכשירו את העובדים שלנו לעבור ממונופול למתן שירות בתנאי תחרות.

בימים האחרונים יצאנו בקמפיין בו הדגשנו את המחייבות שלנו לתת לכם שירות טוב, איכותי ומקצועי. אני שמח לשתף אתכם כי המשובים הרבים שקיבלנו מכם, בחודשים האחרונים, מעידים כי מרגישים את השינוי באויר.
אני רוצה להודות לכם על האמון שאתם נותנים בנו.
אם יש לכם הצעות / רעיונות או כל דבר שעשוי לשפר לכם את החוויה במכון התקנים, אשמח אם תשתפו אותי. אני מבטיח לבחון כל הצעה לגופה ולתת לכם מענה מהיר. carmit@sii.org.il

אילן כרמית, מ"מ מנכ"ל מכון התקנים הישראלי